Toužíte po domě se zahradou? S námi budete mít oboje

Neberte si hypotéku na celý život, bydlete ve vlastním za přijatelnou cenu

Dřevostavby http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace mohou vzhledem ke konstrukci jednoduché a nebo složitější. Záleží jen na vás jakou formu si zvolíte. Architektonické vlastnosti budoucí dřevostavby vám vysvětlí váš architekt a vy můžete vznést svoje požadavky a nápady. Jak se říká iniciativě se meze nekladou a proto se nebojte do svého domu vložit trochu invence.

Dřevostavbu můžete mít již od 1 299 000,- Kč

Odolnost dřevostaveb vůči různým povětrnostním podmínkám jako povodním, vichřicím jsou více než uspokojivé. A velmi dobrou odolnost mají i proti případným požárům je to velmi zajímavé ale jeto tak. Dřevostavby se po případném podobném problému také lépe opravují a jsou zapotřebí nižší finanční náklady. Základem je ovšem dobrá pojistka.

 

Pěkný výhled

Pohled z okna vaší dřevostavby je to co vám bude kdekdo závidět. Protože konstrukce dřevostaveb dovoluje vytvářet ve vaší stavbě mnoho libovolných podhledů a průhledů.
Nemluvě o možnosti a výběru nechat si udělat rozmanité arkýře, lodžie, terasy a popřípadě zimní zahrady. Když si takový pohled na směrujete do volné přírody není co řešit.