Správné skladování ovoce je půlka úspěchu a každý, kdo má ovocné stromy by měl vědět, jak ovoce a zeleninu skladovat. Ačkoliv se to nezdá, tak můžete ušetřit nejen čas, ale i práci během sklizně. Navíc, pokud budete skladovat ovoce správně, tak se vyhnete zbytečným ztrátám. Pro pohodlné skladování ovoce a zeleniny je základem chladné místo nebo sklep. Další důležitou věcí jsou bedny na ovoce Schoellerallibert, které jsou nejen velmi kvalitní, ale také vydrží věčnost. Udělejte letos výjimku a nakupte si bedny na ovoce. Zapomeňte na pytle, kde se ovoce lehce potluče, ale rovnou je ukládejte do beden, které se dají stohovat na sebe.

bedny na ovoce

Ze sadu tak můžete ovoce v bednách rovnou převážet do sklepa a nemusíte ho mít dvakrát v rukách. Vždy se zbavte kusů, které jsou lehce nahnilé, nebo potlučené. Díky tomu zabráníte hnilobě dalších kusů a ztrátám, které by vám mohli uškodit. Jestliže jste menší farmář a prodáváte ovoce nebo zeleninu na trhách, tak jednoduše jen převezete bedýnky a můžete začít prodávat. Po prodeji stačí bedny jednoduše umýt a můžete je opět použít. Velkou výhodou bedýnek na ovoce je jejich zdravotní nezávadnost a nemusíte se tak bát, že by byly vaše produkty vadné.

bedny na ovoce

Vybírat můžete hned z několika bedýnek a je jen na vás, které vám vyhovují nejvíce. Vždy však dbejte na to, aby se daly bedny stohovat na sebe. Ve sklepě díky tomu ušetříte hromadu místa. Každá bedýnka má jinou hmotnost a pokud máte i manželku, která pracuje na farmě, tak neváhejte a kupte jí bedny s menší nosností, ať se tolik nenatahá. Zdraví máme totiž jenom jedno a byla by škoda si ho zničit. Věřte, že jakmile jednou zakoupíte bedýnky, tak okamžitě zapomenete na jiné skladování. Zjistíte, že tyto bedny jsou to nejlepší co vás mohlo potkat. Navíc mají bedny ergonomický úchop a perfektně se tak drží. Dají se nést jak v jednom, tak ve dvou lidech, a to pohodlně.