Ne vždy sníh dělá radost, občas nám může zkomplikovat tak trochu dopravu. Může nastat sněhová kalamita a najednou auto či traktor nemůže jet. Super pomocníkem právě pro tento problém ohledně sněhové kalamity jsou sněhové řetězy! Firma Convoy Trusk Shop nabízí různé druhy sněhových řetězů, které perfektně padnou. Vybrat si můžete nejen mezi sněhovými řetězy pro osobní auta a nákladní auta, ale také si můžete vzít traktorové sněhové řetězy přímo pro váš traktor. Pomocí sněhových řetězů se snadno ze sněhových závějí vyprostíte. Určitě se vyplatí je mít, nezaberou tolik místa a prostor ve vašem traktoru se pro ně jednoznačně najde! Ptáte se, kdy se hodí použít sněhové řetězy na traktor?

traktor ve sněhu

Můžete je využít, když je silnice hodně zapadaná sněhem, když je na silnici silnější vrstva sněhu. V té době například sníh pneu tíže zvládnou anebo téměř vůbec, nebo mohou nastat nějako komplikace či problémy s tímto spojené. Také se sněhové řetězy nasazují, když je na silnici led. S PNEU by mohlo například dojít ke smyku. Díky řetězům se výrazně zkrátí brzdná dráha traktoru a bude lépe ovladatelný. Sice mít sněhové řetězy není povinné, ale určitě se hodí, kdy venku sněží.

traktor a sníh

Sněhové řetězy pro traktor jsou z oceli a rychle a snadno se nasadí. Pokud ale vjíždíte na silnici, kde již není sníh či led, je dobré, abyste sněhové řetězy z kol svého traktoru sundali. Sněhové řetězy si můžete rychle a levně pořídit od firmy. Jsou vyrobené ze speciální ocelové slitiny, jsou pozinkované. Společnost Convoy Trusk Shop je nabízí pro různé typy vozů a pro různé velikosti kol. Pokud si u společnosti Convoy Trusk Shop objednáte zboží nad 5 000 korun, dopravu máte zdarma jako milou pozornost. Jakmile si objednáte, Convoy Trusk Shop vám garantuje, že zboží doručí do dvou pracovních dnů. Potřebovali byste se poradit? Máte nějaké otázky? Můžete se obrátit na call centrum Convoy Trusk Shop.