Ani nevíte, jak moc se těším na svou svatbu! Byla jsem opravdu překvapená, když mě můj partner vzal na dovolenou k moři. Bylo to do Itálie. Já vím, že si možná říkáte, že žádost o ruku by měla být někde asi v Paříži anebo možná také dokonce v teplém domově, kde bydlíte. Jenomže já jsem taková opravdu hodně romantická a těší mě, že i můj partner je romantický. Takže jsem byla velice potěšena, že mě partner vzal k moři. Itálii totiž miluji a samozřejmě, že když už jsme tam byli, tak partner toho využil a požádal mě v Itálii o ruku. Bylo to přímo na pláži, kde bylo opravdu hodně lidí a všichni to viděli. A potom nám také všichni tleskali, protože jsem řekla ano.

Máte rádi svatby?

Ukápla mi slzička a jakmile jsem už byla požádána o ruku, tak jsem ihned začala přemýšlet a vrtalo mi hlavou, jaké asi bude svatební oznámení anebo kolik budeme mít hostů. A protože mám ráda spíše takové opulentní věci a také velké hostiny, tak jsem chtěla zlaté svatební oznámení. Když jsem partnerovi oznámila, že bych chtěla mít zlaté svatební oznámení, tak partner řekl, že je to skvělý nápad, protože i on přemýšlel něco o stylu takovém originálním a o zlaté barvě. Takže úplně ideální volba! Partner mi řekl, že bych chtěl také zlatou kravatu.

Jednou také budu mít svatbu.

Řekla jsem si, že je to naprosto vhodný nápad, protože když budeme mít zlaté svatební oznámení od kvalitní firmy, tak také se partnerovi bude hodit opravdu krásná zlatá kravata. Podle mého názoru, když lidé budou chodit také více sladění a budou také dbát hlavně na svatbu a na originalitu svatby a také na svatební oznámení, tak samozřejmě potom lidé budou na svou svatbu moc dlouho a rádi vzpomínat. Já si myslím, že když si lidé udělají opravdu krásné vzpomínky na svůj den, tak samozřejmě se jim potom bude žít lépe a budou mít alespoň na co vzpomínat. Svatební oznámení zlaté Svatva-oznameni.cz bude ideální!