Pobyt v Praze je pro Pražany častokrát nudný až fádní a je známo, že většina lidí, kteří bydlí v obci nebo ve městě s nějakou významnou památkou, ji nikdy nenavštíví a upřednostní jiné památkové objekty, vzdálené desítky až stovky kilometrů.noční silueta Pražského hradu
Určitou výjimku tvoří některá zajímavá zákoutí, parky a sportoviště, kde se potkáte jak s místními obyvateli, tak i s návštěvníky zdaleka. Jestliže máte v plánu poznávat Prahu a hledáte vhodné ubytování, zkuste zvolit některou z ubytoven Praha Ubytovny Praha Net na Černém Mostě. Jsou to rekonstruované objekty, zařízené vkusně a dostatečně komfortně za přijatelnou cenu. Blízkost stanice metra je značnou výhodou, stejně tak okraj Prahy, oproštěný od rušných ulic a davů zejména zahraničních turistů.
Na svých toulkách městem by se vám mohl hodit tip na odpočinkovou zónu, kde se odreagujete pro centrum hlavního města neobvyklým způsobem – minigolfem.

Pražský minigolf pro každého

Golf je nesmírně vzrušující zábavou a sportem zároveň, ale ne každý má možnost si jej zahrát. A právě proto se již před mnoha lety zrodil minigolf – sice s omezenými možnostmi hraní ve srovnání s golfem klasickým, ale nouzí o zážitky rozhodně trpět nebudete. Můžete se spolu s námi vydat na pražský Žižkov – čtvrť za socialismu spíše odstrkovanou a nepříliš populární, to však dnes již neplatí vzhledem k nebývalým možnostem, které tu Pražané i návštěvníci hlavního města mají k dispozici.Žižkovský vysílač v Praze
Hřiště bylo uvedeno do provozu teprve před několika lety, není to ovšem pouhá amatérská louka s jamkami a překážkami, ale jde o areál s certifikátem s celkem 18 jamkami, kde lze provozovat sport i na profesionální úrovni. Platí se zde symbolické vstupné, které je sníženo pro studenty, děti a seniory.
Minigolfový miniareál, vhodný zejména pro rodiny s dětmi, je k dispozici každému, stačí vám k tomu obyčejná golfová hůl a samozřejmě míček. Hřiště najdete přímo pod televizním vysílačem a pobyt si tu můžete okořenit výstupem na věž, zážitky z nejvyšší pražské rozhledny a doplnit je o něco dobrého na zub v tamní restauraci Garden restaurant Miminoo.