Nezáleží na tom, jaký druh bazénu vlastníte a jste za něho rádi. Ať už se jedná o interiérový nebo ten zahradní, vždy je potřeba dopřát mu maximum vaší starostlivosti, aby vám přinesl výsledek, který vám nebude dělat vrásky na čele.
Co by vám tedy zcela jistě nemělo chybět mezi jeho příslušenstvím a usnadní vám to spoustu práce a námahy s tím, aby byl vždy naprosto průzračný?

vysavač

Odstraňte nečistoty z vašeho dna

Mezi nepostradatelného pomocníka, který vám odstraní hravě a bez zdlouhavé práce všechny nečistoty, se řadí vysavač do bazénu. Ten vám přinese daleko jednodušší manipulaci se špínou a všemi nánosy, které se běžně v bazénu vyskytují.
Poradí si však nejen s těmi, které vám spadnou na dno, ale bez problémů vám vyčistí i stěny, na které není dobré zapomínat.
Vybrat si mezi širokým sortimentem můžete i vy!

  1. Pokud dáte přednost ručně ovládanému vysavači, který se ovšem nenáročně připojí k hadici, vysávat s ním budete bez komplikací, protože se o dostupnost na všechna místa postará připojení k teleskopické tyči. Takové vysavače jsou vhodné převážně pro menší typy bazénů.
  2. V opačném případě, kdy vlastníte opravdu velký bazén, není na škodu popřemýšlet o plně automatickém bazénovém vysavači, který bude pracovat bez vaší iniciativy a jakéhokoliv připojení k filtraci nebo k hadici.
  3. Najdou se však i rodiny, které mají pouze nafukovací bazén, převážně sloužící účelům jejich malých ratolestí. V takovém případě, kdy k bazénu není připojena žádná filtrace, oceníte ruční vysavač ze všeho nejvíce. Pro tento typ je vhodné zakoupit takový, který je vybavený záchytným tkaninovým sáčkem na všechny vyskytující se nečistoty. Jediné, co budete potřebovat, je mít připojení k rozvodu vody.

dítě v bazénu
Z nabídky si zcela jistě vyberete přesně takový, který bude vykonávat tu nejlepší službu právě vašemu bazénu, který nechcete zanedbat a nechat jen tak bez pravidelného odstranění všech nečistot.