Dávno jsou ty tam časy, kdy stříbrné vlasy představovaly pokročilý věk jejich nositele. Šedá, stříbrná či šedivá? Všechny tyto odstíny se nyní prosazují jako nová móda pro všechny účesy i pro všechny věkové kategorie. Barvy a přelivy již nejsou in. Obrovskému trendu stříbrné hřívy podléhají i mladé dívky, které si barví vlasy na různé odstíny šedi.

Stříbrné prameny vypadají velmi elegantně a dodávají celkovému vzhledu výraz charakteru a podtrhují jeho hloubku. Na mladých dámách můžou šedé vlasy vypadat extravagantně, s přibývajícími roky však již poukazují na zralost a noblesu jejich majitelky. Nenáviděná šedivá nyní vypadá naprosto úžasně.

Tento módní hit přináší úžasnou a konzervativní barvu, která sluší úplně každému. Šedá již neznamená ostudu! Všichni si ji totiž oblíbili.
Pamatuji doby, kdy jsme první šedivé vlasy vytrhávaly. Když nám došlo, že tímto způsobem budeme brzy plešaté, začaly jsme šedivějící vlasy raději barvit či jinak maskovat pomocí nejrůznějších triků. Dnes si je však ženy pořizují cíleně, protože šedavá hříva patří mezi největší vlasové trendy, a tak se nespočet žen dnes chlubí stříbrnými vlasy.

Střihy pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy staví na stříbrném odstínu vlasů. Některé jsou dokonce s nádechem fialové, růžové či modré. Všechny však mají spojovací článek stříbra. Milovnice této barvy si mohou ponechat i svoje šedé vlasy, případně je do daného odstínu jemně tónovat.

Nejdůležitější však je, abyste se cítila sebevědomě. Šedá barva získala popularitu velmi rychle. Zamilovaly si ji nejen ženy všech věkových kategorií, ale také kadeřníci, stylisti, koloristé i firmy vyrábějící barvy. Ti se již nebojí vpustit do vlasů stříbrné nitky, a tak se stříbrná barva rychle stala podstatou celé řady kolekcí účesů a módy.

Šedé tóny dávají ženám novou svobodu a sociální revoluci. Díky nim mohou ženy podtrhnout svou krásu  a individualitu. Tato móda nastartuje nové trendy nápadných i méně nenápadných outfildů, a nastartuje tak krásu přirozené barvy vlasů.