Spousta matek své těhotenství, co se oblékání týče, prostě nějak přetrpí. Nakoupí si o jedno, dvě či tři čísla větší trička, pokud je břicho velké, zainvestují dokonce do těhotenských kalhot, v zimě si vypůjčí manželovu bundu, raději téměř nevychází ven a čekají na porod. I to je možnost, ale je to škoda.
Mnohem lákavější a příjemnější varianta je stát se tou pro svůj vzhled všemi obdivovanou budoucí matkou. Dnes je spousta možností, zapomeňte na všemi ženami nad 50 vzpomínané komunistické těhotenské šaty.
těhotná blondýna

Co si obléct?

·         košile – ne upnuté business, ale volnější, lépe v tmavších barvách
·         šaty – zavinovací nebo s pásem pod hrudníkem, nejlépe přímo těhotenské
·         legíny + tuniky – každý na vás bude moct oči nechat a vy se budete cítit žensky i příjemně
·         těhotenské kalhoty – nejen že sluší, ale zároveň jsou nesmírně pohodlné
·         nízké boty – zapomeňte na podpatky, není to ani zdravé, ani pohodlné
·         pončo – výborná varianta pro jaro, podzim

Výhodná investice

Investovat do výše zmíněného oblečení se vyplatí hned z několika důvodů. Prvním z nich je kojení. Spoustu žen se těší, že po porodu opět oblékne své původní oblečení. Často jim nedojde, že to nepůjde, protože i oblečení kojící matky musí splňovat jisté parametry pohodlnosti a praktičnosti. Mnoho těhotenských věcí je zároveň vyrobených tak, aby odpovídalo požadavkům na kojení. Druhou výhodou je, že pokud plánujete ještě další děti, kvalitní těhotenské oblečení v budoucích těhotenstvích uvítáte. A poslední výhodou je možnost věci celkem rozumně prodat. Na internetových bazarech se to hemží maminkami, které nechtějí investovat do nákupu nového těhotenského oblečení. A nyní přichází vaše chvíle, prodáte to vaše. Šaty z příšerného materiálů z tržnice asi na odbyt nepůjdou.
prádelní šňůra

Užívejte si to

Proto si nedělejte starosti, občas si něco pěkného kupte a myslete na to, že jde o výjimečné období v životě ženy, které si zaslouží výjimečný šatník.