Centrum zábavy a sportu, tak by se dala také nazvat Jump aréna v Praze Praha.jumppark. Kromě toho, že se zde můžeme odreagovat od stresového života, je možnost se naučit i novým dovednostem. Atrakcí je zde veliký výběr.
Ať už navštívíme zábavní park na Zličině nebo v Praze Jarov, nebudeme litovat. Samozřejmě vybavení jednotlivých center se liší, ale zase má každé něco do sebe.
V obou dvou arénách se setkáme s tou největší klasikou pod jménem „free jump“, jak už název vypovídá je to prostor, kde si volně zaskáčeme. V reálu je to obrovská trampolína, přes celou velkou místnost, na které jsou místy překážky, které aktivně překonáváme nebo se jim vyhýbáme.stolní fotbal
Pokud vás zajímá i něco jiného než klasika, tak na vás čeká spousta dalších atrakcí, vyjmenovat a popsat všechny by rozhodně zabralo několik stran. Ale ty co opravdu uchvátí už svým nápadem, rozhodně stojí za zmínku!

  • LIVING TABLE FOOTBALL

Tak dobře teď český, živý stolní fotbálek, že si to absolutně neumíte představit, jak to může fungovat? Tak pravidla toho klasického stolního jistě každý z nás zná. Figurky připoutané na tyčích se snaží trefit do míče a trefit branku, s čím se brankář vyrovnává shodným způsobem. Věřte nebo ne tato atrakce funguje naprosto stejně. Pokud si toužíte tento fotbálek zahrát, budete připoutání k tyči jako u toho stolního a jedinou možností vašeho pohybu je se pomocí tyče otáčet. Tato hra zní opravdu zajímavě!

  • INTERACTIVE WALL

Lezení po horolezecké stěně určitě znáte, tato tím že je interaktivní, tak nabízí možnost několika různých her. Po stěně můžete například chytat netopýry nebo zkusit jiný typ hry, celkem jich je pět. Tím, že se nacházíme v prostoru plném trampolín, nejste ke stěně nijak připevnění, jelikož vždy padáte pouze a jen do měkkého!dítě připevněné a skákající na trampolíně

Tohle jsou dvě z mnoha jiných atrakcí, které si můžete v obou centrech vyzkoušet, jinak můžete skákat třeba do molitanu nebo si na měkkém hřišti zahrát basket. Konečně v krátkém videu uvidíte blíže, jak to v jumparku chodí!