Máte poslední dobou pocit, že se svým životem nejste spokojené a z nějakého důvodu, máte pořád na muže smůlu? Když už to vypadá nadějně, vždy se stane něco, díky čemu se váš vztah rozpadne ještě dříve než vůbec začal. Možná za tím stojí špatný výběr partnera a třeba je za tím i skutečnost, že byste si měly dát od mužů na nějaký čas pauzu a užívat si života, ve kterém zjistíte, co vlastně chcete.
meditace se zeměkoulí

Když se nedaří

Možná patříte do skupiny žen, které potkaly snad všechny typy mužů a pořád si mezi nimi nemohly vybrat toho pravého, se kterým by vydržely.Je přirozené, že jste z kolotoče hledání, prvních schůzek, poznávání nových tváří a zpovídání o vašem životě natolik unavené, že už nemáte sílu pustit si do života dalšího, se kterým už předem víte, že to zřejmě nevyjde.
Není na škodu posunout se dál a říct si, že máte za sebou období, kterým se chlubit sice nemůžete, ale můžete ním uzavřít kapitolu ve vašem životě, kdy se vám s muži jednoduše nedařilo.
Místo toho se otevřete možnosti, nemít v hlavě pouze romantické myšlenky na prince a ideálního partnera, ale pro změnu si užívejte život bez nutnosti někomu patřit a někoho dobývat.
žena u stromu

Život se statusem „single“ je boží

Být šťastná neznamená být milovaná mužem.
Najíst smysl života a váš osobní pohled na to, co vás dovede udělat šťastnou bytostí, můžete i v průběhu období, kdy vedle sebe nebudete mít partnera. Proč je vlastně život svobodné ženy tolik zatracovaný, když je několik prokazatelných faktorů, které mluví ve prospěch toho, být na chvíli single?
1.    Máte neomezené možnosti, můžete být v životě pouze vlastní paní a zaměřit veškerý zájem a potřeby jenom na vaši osobu.
2.    Prožít každý den s pocitem, že se nemusíte ohlížet na nikoho, kdo by vás v něčem brzdil nebo vás hlídal je něco, co zažijte pouze v době, kdy jste nezadané.
3.    Máte nespočet příležitostí k tomu, využít váš čas smysluplně a tak, jak si jenom přejete. Cestujte, malujte, bavte se s přáteli, protože je to něco, co je vzácné.
4.    Nalezte samou sebe, poznejte to, co od života chcete a dopřejte si pocit seberealizace a snění o tom, co byste nechtěly promarnit a naopak si vyzkoušet.
5.    Dejte čas sobě a vašemu životu, který vám zcela jistě pošle do cesty partnera až v ten pravý čas bez toho, abyste ho samy vyhledávaly a všechno ostatní – vám za ten čas uniklo mezi prsty.