Nastěhujeme se do našeho prvního bytu a vybereme zařízení. Zakrátko se k nám přistěhuje i partner, nebo partnerka a později i děti. Je zřejmé, že původní zařízení bytu již nemůže vyhovovat a musíme hledat praktičtější řešení. Děti potřebují svůj vlastní pokoj a my přemýšlíme nad novým uspořádáním v bytě, abychom co nejlépe využili malý prostor. V takové situaci se neobejdeme bez rozkládací pohovky.

rozkládací pohovka

Je jednoduchým a praktickým řešením, jak přetvořit obývací pokoj na místo, pro každodenní spaní. Naší ložnice se budeme muset vzdát ve prospěch dětského pokoje, ale nemusíme zoufat. Pohovky pro každodenní spaní jsou navrženy tak, aby byly velmi pohodlné a plnohodnotně nahradily klasickou manželskou postel. Budou se nám líbit i pro svou praktičnost. Nejen, že se jednoduše rozkládají, ale mají i velký úložný prostor. Každodenní úklid lůžkovin a opětovné složení pohovky do polohy pro sezení, bude velmi snadnou a rychlou záležitostí.

Bouřlivá studentská léta

Váš syn, nebo dcera už odrostli základní škole a najednou je čeká náročné studium. Toto období se nevyznačuje jen tím, že narůstají povinnosti. Je to také krásná doba, kdy vznikají zcela nová přátelství. Často chtějí naše děti trávit čas se svými vrstevníky nejen ve škole a po škole, ale i v odpoledních a večerních hodinách. Váš byt se tak promění na dočasný domov i pro celou řadu spolužáků, spolužaček a blízkých kamarádů. Přání, aby spolužák nebo spolužačka mohli u vás přenocovat, bude zaznívat stále častěji. Pro tyto účely je výborná menší rozkládací pohovka, nebo postačí i rozkládací křeslo. V pokoji nezabere příliš prostoru a výborně jej využijete pro návštěvu.

sedačka rozkládací

Vyberte si z nových modelů praktický kousek, který vám bude sloužit po mnoho let. Na kvalitě nám velmi záleží, a proto jsou pohovky, sedací soupravy a křesla z naší nabídky velmi pečlivě vybírána.