Spisovatelka Zdena Frýbová napsala, že žena je buď mrcha, nebo oběť. Zní to trochu drsně, ale bohužel tomu tak je. Všimněte si toho, že jsou ženy, které si vždy nacházejí partnery, kteří by pro ně snesli modré z nebe a dělají pro ně první poslední a jsou ženy, které si vždy najdou muže, kteří se vůbec nechovají hezky. Všimněte si, že rozdíl není v tom, že by některá žena byla krásná či inteligentní nebo mladá či stará. Estetické a věkové dispozice v tom až tak nehrají roli (i když nepochybně krásná žena si muže hledá o něco snáze).

sebevědomá žena

Proč tomu tak je?

Je rozhodně téma pro diskuzi, proč tomu tak je. Psychologové pravděpodobně začnou rozebírat profil dětství dotyčné ženy. Samozřejmě rodinné zázemí naše životy ovlivňuje více, než by nám bylo milé, ale úplně všechno na ně nemůžeme svádět.

Je velmi pravděpodobné, že prostě některé ženy si nedokázaly osvojit určitou ženskou rafinovanost, protože jim to nepřijde fér, zatímco některé ženy jsou královny manipulace a dokáží si s mužem hrát jako kočka s myší.

žena v kloboučku

Osvojit si ženské triky

Ženské triky jsou různé. Bezbrannost apelující na mužův cit pro gentlemanství, vychvalování mužovy dokonalosti za účelem získání výhod, kupčení se sexuálními přísliby, slzičky apelující na mužské svědomí, koketování s jinými muži, aby muž pochopil, že s každým jiným mužem si jenom polepší, svěřování se rodině, přátelům i kolegům v práci, což zajistí nepříjemnou medializaci vztahu.

Milé dámy, příčí se Vám vše výše zmíněné? Tak je pravděpodobně nejvyšší čas to přehodnotit a některé z těchto triků si alespoň trochu osvojit. Vždyť i muži mají své triky, kterými klamou nás.
jako ze škatulky

Vztah totiž není bohužel založen jen na čistých a ušlechtilých citech, ale je v něm také mnoho specifik a zvláštností, kterým je rozhodně třeba rozumět. Nebuďme naivní a nedělejme si o životě příliš velké iluze.