Patříte mezi dívky či ženy, které se rády oblékají podle nejnovějších módních trendů? Lákají Vás barevné fotografie z přehlídkových mol v módních časopisech, ale nevíte jak se podle nich obléknout? Nebo Vás čistě jen ze zvědavosti zajímá, co letos tzv. letí a je in? V dnešním článku představím 5 trendů letošního léta, díky kterým zazáří každá dívka a žena.
tropické listy
1. Tropické vzory
Přestože se letní motivy objevují každé léto v obchodech, tak letos se jejich popularita zvýšila o neskutečný počet. Krásně růžový plameňáci, barevný loskutáci nebo vzory listů exotických rostlin a stromů. Dále zažívají velký boom i ovocné motivy-ananas a třešně.
  + tropické motivy dokážou rozveselit celý outfit
  + trendy
 
2. Sluneční brýle
V dnešní době existuje nepřeberné množství slunečních brýlí. Chcete růžové? Máte je mít. Chcete zlaté? Máte je mít. Nebo radši nějaké retro? Žádný problém! Sluneční brýle jsou nejen krásný doplněk, ale chrání Vám i oči. Takže budete nejen trendy, ale i Vaše oči (kvalitní brýle) Vám poděkují. A pokud chcete být opravdu in, tak vsaďte na retro styl.
+ trendy
+ ochrana očí
 
3. Croptop
Croptop. Výdobytek poslední doby, který se stává stále populární u mladší generace. Tílka nad pupík dokáží odlehčit každý outfit a jsou velmi příjemné.
+ vhodné pro mladší
+ trendy
 sluneční brýle a písek
 
4. Volány
Volány. V dnešní době asi neexistuje nikdo, kdo by v obchodech ještě volány nezaregistroval. Vyskytují se jak na košilích, tak i na šatech a dalším oblečení. Působí velmi něžně, a udělají z každé romantičku.
+ trendy
+ romantický vzhled
 
5. Barvy
Co by to bylo za trendy, kdybych se nezmínila o barvách, které letošnímu létu vládnou. Zapomeňte na černou, nude a bílou! A vyrazte do ulic s pořádně pestrými barvami. Růžová, žlutá nebo tyrkys? Letošní trendy se ničemu nebrání!

 

To bylo pět letošních trendů, díky kterým může být každá trendy a chick. ALE na jedno je důležité nezapomínat. Každá má svůj osobitý styl. Každá má jiný tvar postavy. A každé sluší jiné barvy. Tím chci říct, že ne každý letní vzor je vhodný pro všechny věkové skupiny, ne každý croptop je vhodný pro všechny typy postav a ne každý trend musíte mít. Důležité je, aby se každá cítila pohodlně v tom svém. Neboť nikomu nemůže slušet něco sebevíc trendy, pokud se v tom dobře necítí.