Po dlouhém a náročném dni mají zpravidla všichni jenom jeden cíl – přijít domů a udělat si pohodlí v posteli, která by jim poskytla vytoužený odpočinek. Je proto nezbytné při výběru tohoto nábytku hledět nejen na to, aby byl dostatečně prostorný, ale i stabilní a odolný vůči opotřebení, díky čemu se vyhnete jeho brzké výměně.
Abyste takovou postel našli, je nutné zaměřit se na materiál dřeva, do kterého následně umístíte komfortní matraci. postel masiv 180×200 uspokojí nejen potřeby páru, ale i jednotlivce. Její rozměr je totiž dostatečně prostorný a ideální pro umístění do každé ložnice.
dřevěná manželská postel

Co nelze masivu upřít?

Klíčovým krokem k tomu, aby byl váš spánek plnohodnotný a ničím nerušený, není pouze koupě zdravotní a pevné matrace. Je rovněž nezbytné umístit ji na lůžko, které bude pevné a snese i těžší váhovou hmotnost. Abyste se vyhnuli buzení v době vašeho spánku, které bude mít za příčinu vrzání postele, na které ucítíte každé otočení ze strany na stranu, vsaďte na masiv.
Je dokázáno, že masivní dřevo nemá konkurenci, považuje se za kvalitní, odolné a jeho životnost je v porovnání s jiným druhem dřeva dlouhověká.
Veškerý nábytek, který je z masivu vám tedy dodá jistotu, že vlastníte pouze to nejlepší v nabídce.
postel v ložnici

Několik podob pro snazší výběr

Jelikož je estetická stránka stejně důležitá jako kvalita, v nabídce našich masivních postelí nalezete několik variant, ze kterých můžete vybírat. Za takzvanou klasiku se považuje borovicové dřevo v přírodní lakované verzi, ovšem ani bílá nebo šedá varianta není o nic méně žádaná. I milovníky tmavších odstínů potěší skutečnost, že se v našem sortimentu nachází i dřevo, jakým je olše nebo dub.
Udělejte z vaší ložnice kouzelnější místo i díky nábytku, který se do něho rozhodnete umístit a užívat si na něm několik spokojených a komfortních okamžiků. Správná postel se totiž postará o to, že bude ložnice vaší nejoblíbenější místností.