Hledáte nějakou dobrou zábavu na víkendové odpoledne, kterou byste mohli sdílet se svými přáteli? Zapomeňte na kino a nudný pobyt v baru, vydejte se do laserové arény a pusťte se do akce – to je ta pravá zábava, na jakou jen tak nezapomenete!

DSC8007

Co můžete očekávat od laser game?

Je toho mnoho – třeba napětí a adrenalin, pořádnou dávku pohybu, a samozřejmě také legraci a nezapomenutelné zážitky, jen nudit se zde nikdy nebudete!
Laser game lazerfunpraha.cz je tu pro všechny – to v praxi znamená, že je zde pro všechna pohlaví, a všechny věkové kategorie k tomu. Můžete si sem přivést celou svou rodinu včetně babičky, anebo klidně spolužáky ze základní školy. Spolu s nimi zde dokonce můžete oslavit i nezapomenutelnou narozeninovou party!
A také se jedná o výborný tip na team buldingovou aktivitu – jestliže potřebujete stmelit pracovní kolektiv a hledáte způsob, jak své kolegy lépe poznat, a přitom je neotrávit nudou, tak laser game je ta pravá volba, rozhodně se jim bude líbit.

Jaký je princip hry?
Vaším cílem je nahrát co nejvíce bodů tím, že se v co největším počtu strefíte do vesty soupeře. Laserové pistole jsou maximálně bezpečné a nic se vám s nimi nestane, nicméně speciální vesta, kterou si nasadíte, obsahuje citlivé senzory, které zásah laserovým paprskem vnímají. Takže čím vícekrát se trefíte do svého soupeře, tím vyšší bude vaše skóre.
Můžete vybírat hned z jedenácti herních módů a dvou herních arén, což vám slibuje solidní dávku zábavy, která se jen tak neomrzí, ať už patříte k pokročilým, anebo jste nováčci.

labyrint (33)

V každém případě je důležité vědět, že k tomu, abyste mohli hrát, si musíte nejprve rezervovat svůj termín hry – udělejte to pohodlně online na webových stránkách provozovatele. Budete tak mít jistotu, že na vás vždy vyjde řada.
A čím častěji budete hrát, tím lepší cenu zaplatíte, a tím více si laser game užijete.