Pro ženu je najít svého životního partnera obrovská výhra v životě. Když máte ale pocit, že váš partner není jenom vaší oporou, přítelem, druhou polovinou, ale i věčným pronásledovatelem, něco je špatně. Pokud vás partner stíhá na každém kroku, rozhodně to není v pořádku.
muž s ddalekohledem

Je vám pořád za zády?

Mít zdravý a zdravě žárlivý vztah je dnes spíše raritou. Čím dál více žen si nechá líbit od mužů věčné podezírání a kontrolování všeho, co zažili. Pokud vám váš partner kontroluje váš mobilní telefon, nebo chodí pořád s vámi, zbystřete! Mějte na paměti, že vztah, ve kterém nemáte pocit, že byste svobodně dýchali není dobrou cestou pro společnou budoucnost. Nejste v ochraně svědku, aby vás vozil a vyzvedával z práce a při nejmenším zdržení se, ustavičně vyslýchal.
Jak změnit přístup vašeho partnera, abyste měla dostatečný prostor?
1.     Promluvte si!Velké procento úspěchu spočívá v komunikaci. Promluvte si s ním o tom, že vám je jeho věčné stíhání nepříjemné a že potřebujete mít svůj kousek svobody.
2.     Najděte mu koníčka!I to je způsob, jak se můžete vyhnout zbytečným konfliktům v podobě toho, že sleduje každý váš krok. Třeba potřebuje mít nějakou činnost, která ho dostatečně zaměstná.
3.     Stýkejte se s přáteli!Pokud svůj čas rozdělíte mezi sebe a své přátelé, lépe mu ukážete skutečnost, že kolem sebe máte i jiné lidi. Jestli budete pořád jenom spolu, může to mít nepříznivý dopad na váš vztah.
úder do tváře
4.     Braňte se situaci razantně!Dejte mu najevo, že se vám jeho přístup k vám a vašemu vztahu za žádnou cenu nelíbí. Pokud není důvod, aby se tak choval, nenechte se zbytečně trápit a dejte mu na výběr. Na to máte právo vždycky!
Je pravda, že není vůbec lehké mít vedle sebe partnera, který vám nedovolí normálně existovat, bez toho, aby nebyl pořád vedle vás. V pořádku to ale není, proto neudržujte vztah, který vám ubírá energii a možnost volně se pohybovat. Máte přece více možností!