Volány, volánky a zase volány všech velikostí

Která žena by volánky alespoň jednou nevyzkoušela? Jsou tak ženské, něžné a svůdné. Nyní jsou právě v kurzu volánky všech střihů a velikostí, jaké si jen dokážete představit. Nosí se na krajkách, bavlně i saténu. Nosí se také na sukních, topech, kalhotách, sukních, šatech. Nosí se dokonce i na kabátech a overalech. Buďte už nyní in s volánky. Jdeme do toho?
krajkové volánky

Odvažte se a ukažte ramena

Léto nám sice již dávno skončilo, ale to neznamená, abychom naše ženská ramena za každou cenu halily do svetrů a vest. Klidně se odvažte a ukažte ramena i v zimě, pokud vám není zima. Teplé šaty, nebo svetry s odhalenými rameny budou vypadat úžasně vždy a za každých okolností.

Vzneste se do oblak a vzpomínek s balonovými rukávy

Právě nyní na podzim jsou v kurzu opět balonové rukávy. V létě rukávy balonového střihu neunosíme, neboť jsou pro toto roční období příliš teplé a v zimě jsou schované pod teplými vrstvami bund a kabátů. Na podzim však tyto pohodlné střihy velice vyniknou.

Jaké módní kousky ještě unosíme?
Do práce, ale i do společnosti se skvěle hodí kalhotové kostýmy. Mají zvláštní kouzlo a jsou velice elegantní a pohodlné. A pokud si pořídíte sáčko, které má hlubší výstřih, budete velice sexy.

Kalhotové kostýmy pestrých barev a výrazných vzorů vás udělají nepřehlédnutelnou.
podnikatelka a připojení
Cítit se jako motýl budete zcela jistě s novými trendy motýlími vzory. Motýli jsou velmi oblíbení, tak proč jejich motiv nepoužít nejen na oblečení, ale i na doplňcích, v manikúře , nebo v líčení. Právě tam motýlí vzory nejvíce dominují.

Pudřík, tak by se dal nazvat odstín růžové, jenž může vidět na podzim na sukních, botách, ale také v líčení. Dustpink čili pudrová růžová je velice oblíbenou barvou sezony již delší dobu. Sáhnete-li po tomto odstínu, zcela jistě nemůžete udělat chybu.