Zeptali jsme se žen, co podle nich dělá muže mužem, co je ten faktor, který z jedince mužského pohlaví dělá toho správného chlapáka. Co by to podle těchto žen mělo být? Myslíte si, že je to naducaná peněženka, velké svaly, bohatá milostná minulost, nebo zástup žen, omdlévajících touhou právě po tom jednom?

Správný chlap nesmí být žádná citlivka. Nebrečí u romantických filmů a nemluví o svých citech – myslíte si to? A jaký názor na to mají ženy? Přečtěte si náš seznam, podle čeho se pozná muž.

·         JAKÝ DRUH ALKOHOLU PIJE
Je to něco s paraplíčkem, má to alespoň pět barev a tiše to cucá brčkem? Pak to rozhodně není žádný chlapák. Správný muž má držet v ruce něco maskulinního a tvrdého; kvalitní rum, whisky, bourbon, nebo pivo. To jsou chlapi, kteří vám postaví dům, přivrtají poličku a opraví auto. To jsou ti správní chlapi. Žádní zženštilí hošíci.

·         JAKOU NOSÍ TAŠKU
Pokud muž, o kterého se zajímáte, nosí příruční tašku nebo batoh, zaměřte se na to, jak je velký. Čím větší, tím je váš objev mužnější. Pokud se do batohu nebo sportovní tašky, kterou nosí s sebou, vejde minimálně půl tělocvičny, máte co dočinění s pravým mužem. Dávejte si pozor na pány, kteří nosí kabelečky, podobné těm dámským. Takoví jsou buď narcisti, metrosexuálové nebo intelektuálové, a to vůbec nejsou správní muži.

·         KOLIK PLATÍ U KADEŘNÍKA
Chodí třikrát týdně k holiči, jednou za týden na manikúru a pedikúru a obden se objednává na masáž? Rychle pryč. Tenhle typ hošíka nemá s opravdovým chlapem co dělat. Správný muž nezaplatí v kadeřnictví víc než třetinu toho, co tam většinou nechávají ženy.

·         MLUVÍ O SVÝCH POCITECH
Pokud muž mluví o tom, jak se cítí, případně chce mluvit o tom, jak se cítí ostatní, rozhodně to není ten správný chlapák, ale ubrečená holčička. Pamatujte, správný muž má srdce z kamene a žádné city neprojevuje.