Už je tomu dávno, co jste s vaší milovanou byli tím nejšťastnějším párem pod sluncem, který si užíval nejen společné začátky, ale i svatbu a první roky vašeho soužití? V tom případě vítejte v dlouholetém vztahu, který jste spolu zpečetili manželstvím.
Máte však pocit, že se z vaší manželky stala hysterická stíhačka, která vás pořád z něčeho podezírá a vy už nevíte, jak dál? Existuje několik typů, jak se nelichotivé situace, která vás přivádí do stavu šílenství a neklidu zbavit.
pokoj na masáž

..1         KDE PŘIŠLA KE SVÉ PANICE?

Je dobré přijít nejdříve na kloub tomu, co vaši ženu dovedlo k myšlence, začít vás podezírat ze všeho, co vlastně není reální. Může za tím být i krize středního věku, kdy se nejenže necítí být už nejmladší, ale tak i nevypadá. Naopak, ve vás může vidět pořád potencionální objekt zájmu, kterého si můžou všímat jiné ženy.
Dalším důvodem může být vaše odměřenost, kdy jí už dávno neříkáte tolik potřebná slova, jakými jsou „miluji tě“.Někdy stačí pouze pohlazení, malý projev lásky, jakým je polibek a hned se ze ženy stane sebejistá osoba, která nebude mít nouzi hledat problémy tam, kde nejsou.
vzrušená žena

..2         NAJDĚTE JÍ KONÍČKA

Hysterie, kterou je vaši manželka posedlá k ní mohla dorazit i z toho důvodu, že nemá co dělat. Třeba se nějak dopracovala k myšlence, že svůj volný čas zaměří na vás a bude zkoumat, jestli se i po letech chováte stejně a máte o ni zájem.
Abyste předešli tomu, že ji rozhodí každá maličkost, která vyvolá hádku, pomozte jí najít koníčka, kterému se bude věnovat. Můžete požádat i její blízkou kamarádku, ať spolu zajdou na nějaký druh sportu, tance, cvičení, kde se bude soustředit pouze na aktivitu, která je důležitá. Tím pádem nebude myslet na hlouposti.

..3         DOPŘEJTE SI VÍKEND VE DVOU

I obnovení vášně a romantiky ve vašem manželství, je po čase více než nutné. Udělejte něco pro sebe a dopřejte si odpočinkový pobyt ve dvou někde v lázních, hotelu na nějakém víkendovém pobytu plném romantiky a třeba i výletů. Uvidíte, jak vás jeden pobyt dokáže zbavit veškerého napětí, které v sobě můžete nosit, a to zcela zbytečně.