Už nějakou dobu přemýšlíte o bydlení v domku. Kupovat dům z druhé ruky se Vám nechce a stavení práce při pořizování vlastního nejsou nic pro Vás. Jak si s tím poradit?

https://www.lavarohouse.cz/ je určen pro každého, kdo se vzhlédl v netypickém způsobu bydlení. Chcete-li si pořídit dům, který bude od sklepa až po půdu vybaven přesně podle Vašich představ, vsaďte na jistotu!

chatka na pařezu

Postavit dům od základů může být velmi hlučné, nepříjemné a nákladné řešení. Ne nadarmo se říká, že při stavbě zaplatíte milion ještě dřív, než stavitelé vůbec kopnou to země. Navíc, všude je prach, hlučno a s největší pravděpodobností dříve či později nastane nějaký problém. Který se samozřejmě rovněž dotkne Vaší peněženky.

V případě mobilního domu může být vše vyřízeno během několika málo týdnů téměř bez práce. Jednoduše si z nabízených konstrukcí domů vyberete ten, který je Vašemu srdci nejblíže, zvolíte jeho typové provedení, vnitřní uspořádání a druhy použitých materiálů. O všechno ostatní se postarají skuteční odborníci ve svém oboru. A jak ho asi dostanete, bude třeba?

S přepravou Vašeho vysněného domova si nemusíte dělat vrásky. Stačí si jen dohodnout termín dodání. Dům Vám bude s největší opatrností dovezen přímo na místo určení a profesionálně vsazen na daný pozemek. Bez starostí. Bez námahy.

Přestaňte se trápit představou o nespolehlivých dělnících, kteří by nejspíš Váš domov nedokončili dřív, jak za několik desítek měsíců. Neplaťte do nebe volající částky za stavební práce, když můžete získat stejný ne-li lepší domov za zlomek ceny.
dělník s pracovními nástroji

Prožijte svůj život v krásném, na míru navrženém domě, aniž by si sousedé museli ztěžovat na přetrvávající hluk a prašné prostředí. Jde to i jinak!

Máte rádi věci hotové rychle a bez zbytečných komplikací? Učiňte nejlepší rozhodnutí svého života a vsaďte na pohodlí mobilního domu!