Termín narozenin někoho z vašich blízkých se neúprosně blíží a vy už si zoufáte, protože stejně jako každý rok byste i letos rádi překvapili něčím zajímavým, jenže to vypadá, že tak jako vždy to bude opět víno a čokoláda? Nic proti vínu a čokoládě, pokud je nechcete darovat abstinentovi s dietou, tak tím rozhodně nic nezkazíte, ovšem pravda je krutá – takovým dárkem zároveň nikoho nemůžete ani nadchnout. Tak co, máte nějaký lepší nápad?

kostky

Jestliže vůbec nevíte, za jaký konec byste celou věc měli chytit, tak to vezměte skrze zážitky. Pro každého člověka se nějaký vhodný zážitek najde, tím si můžete být jistí. Každopádně cesta k úspěchu je podmíněna tím, že byste měli vědět, co dotyčnou osobu alespoň trochu zajímá. Vaše babička totiž pravděpodobně neocení závody motorek, stejně tak jako váš nezletilý bratr zřejmě nevyrazí do opery. Nicméně může to být přesně naopak, protože výjimky existují, tudíž jestliže chcete vybrat ten správný dárek, musíte vědět, co dotyčnou osobu zajímá a baví.

Ale nebojte se, nemusíte se opět ze zoufalství uchylovat k vínu a čokoládě. Existují zážitky, které je možné darovat celé široké skupině lidí a nikoho neurazí, ba naopak. A právě něco takového platí třeba o únikové hře. Máte tak jedinečnou příležitost darovat poukaz na nevšední zážitky na tajemném místě. Takový napínavý příběh si totiž nechá jen málokdo ujít, tím spíše, že únikové hry jsou nyní v kurzu!

tajemné dveře

Takže to nejlepší, co můžete podniknout, je navštívit webové stránky nejbližší únikové hry https://www.enigmaescape.cz/, kterou máte po ruce a objednat si zde dárkový poukaz, který si nyní můžete nechat i stylově zabalit. Bude to skvělý dárek pro všechny milovníky tajemna, záhad a dobrodružství plného adrenalinu, kterými těch devadesát minut, které svým blízkým darujete, doslova překypuje. Tak už neváhejte a zkuste to letos jinak – buďte originální!