Během roku se často stává, že dojde k neočekávané události, která zahýbe rodinným rozpočtem. Musíte nutně udělat nové rozvody v domě, provést rekonstrukci, opravit auto nebo novou střechu či peníze potřebujete na něco, co nechcete nikomu svěřovat. Kouzlo americké hypotéky je právě v tom, že nikomu nemusíte vysvětlovat na jaký účel bude sloužit.Když jsou potřeba finance

Člověk často potřebuje peníze jen na maličkosti. Bouchne vám počítač, tak si potřebujete pořídit nový, nebo se vám rozbije telefon. V případě těchto malých vydání není žádný problém zajít za jedním z desítek poskytovatelů drobných půjček nebo si dokonce zažádat o úvěr online s tím, že vám peníze doručí až do domu nebo převedou na bankovní účet. Horší je to ovšem s úvěrem jejichž částka se bude pohybovat v řádu statisíců. Pro tyto účely slouží speciální typů úvěrů jako je právě nebankovní americká hypotéka https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/o-nas/.

Tento typ speciálního typu půjčky poskytují nebankovní instituce zákazníkům, kteří nemusí sdělovat na jaký účel bude finance využívat. Hodnota půjčky se obvykle pohybuje v řádu statisíců korun. Díky zpřísnění podmínek pro udělování klasických bankovních úvěrů od roku 2018, dochází k, stále se zvyšující, poptávce po těchto produktech. Americká hypotéka se pro některé jednotlivce a rodiny stala jedinou možností, jak si pořídit vlastní bydlení, nebo začít s požadovanou rekonstrukcí.Nebankovní půjčka

Výhodoutéto půjčky je fakt, že žadatel není nucen sdělovat k čemu bude úvěr určen. Mnoho bank taktéž nabízí možnost předčasného http://www.e15.cz/finexpert/vydelavame/chystate-se-do-predcasneho-duchodu-pripravte-se-na-kraceni-1340864 splacení, což bývá u klasických úvěrů problém. Dalším plusem je například snadné vyřízení úvěru a delší doba splácení.

Nevýhodou je bezesporu vyšší úrok, úvěr je většinou poskytován pouze na 50-70 % kupní ceny nemovitosti. Často je také dán strop, do kterého si lze půjčit či kratší doba fixace. I samotné schválení úvěru se může prodražit oproti klasické bankovní hypotéce a u americké hypotéky nemohou být uplatněny daňové úlevy.