Když člověk požije nějaké alkoholické nápoje, mělo by být samozřejmostí, že si nechá na nějakou jízdu svým autem zajít chuť. Že bude o tom, kdy a kam pojede, uvažovat teprve ve chvíli, kdy zase vystřízliví a bude schopen jet bezpečně.
Ovšem nejednou se stane, že člověk něco vypije a až poté začne uvažovat. A sice o tom, že by vlastně potřeboval ještě dojet tam a tam, a to svým vlastním vozem, https://www.novinky.cz/auto/448718-tvr-je-zpet-oficialne-a-s-novym-vozem.html čekajícím tu na něj někde před domem.pouliční provoz
Takové úvahy by měly být bezpředmětné. Dotyčný by si měl uvědomit, že je to riziko, a měl by vsadit na nocování na místě nebo alternativní způsob přepravy, jako je veřejná hromadná doprava nebo nějaká ta taxislužba.
A pokud se potřebuje dostat někam jinam i se svým autem? Protože jich bude už co nevidět jinde zapotřebí obou a on by se jen těžko hned po vystřízlivění urychleně vracel pro zde odstavené vozidlo? Pak je jediným rozumným řešením odvoz vozu.
Tato firma se totiž právě na přepravu podobných lidí specializuje. Zabývá se odvozem těch, kdo už něco vypili, jejich vlastním autem.dvě skleničky
Jakmile si podobný zákazník zavolá na dispečink, pošlou mu na místo služební vozidlo se dvěma řidiči. Jeden z těchto usedne za volant zákazníkova vozu a i s klientem ho dopraví do nahlášeného místa, zatímco druhý slouží jako doprovod, jenž v cíli svého kolegu zase vyzvedne, aby se tento dostal zpátky do podniku.
Člověk se tak dostane do cíle, byť by byl společensky sebeunavenější. Odjede, a to svým vozem, aniž by se vystavoval riziku, že bude odhalen strážci zákona nebo že jeho počínání dokonce povede k nehodě, jež by mohla ohrozit jak majetky, tak třeba i životy.
Zmíněná firma tak poskytuje přímo neocenitelné služby. Jakkoliv tyto pochopitelně ocenitelné jsou, a to podle ceníku, jenž je předem znám a jenž zaručuje, že nebude zákazník ‚natažen‘. A kdo ví, kolika nehodám už se využitím této služby předešlo.