Mezi oblíbené boho prvky patří jelen s kytičkovou korunou, lapače snů, barevná pírka a kytičkové vzory. Jak to vypadá, když se někdo obléká boho?
Univerzální odpověď není. Větsinou se za výrazem boho skrývá právě podobnost s gypsy a hippie, jedná se o neformální styl oblékání. V šatníku takové boho slečny by němely chybět následující kousky:

žena

1.       Maxisukně
2.       Dlouhé šaty, ideálně s malým vzorem opakujícím se po celé látce
3.       Klobouk
4.       Sandály, žabky, nebo naopak pevné kotníkové boty
5.       Crop top s krajkou, většinou bílý nebo krémový
6.       Vzorované volnější kraťasy, kraťasy s krajkami nebo „roztrhané“ riflové kraťasy
7.       Náramky přátelství, ty z dřevěných korálků i ty, které si vyrobíme sami
8.       Látková kabelka, nejlépe nějaká z etno obchodu, ale i kožená s třásněmi

Nikdo Vám nebude diktovat, jak se máte oblékat. Pokud se cítíte lépe v kraťasech, než v sukni, klidně si oblékněte kraťasy a doplňte je volným topem. Snažte se přitom o romantický vzhled, oblékejte se spíše do hnědé a bílé, nebojte se však experimentovat. Vlasy si nechte rozpuštěné, jako doplněk můžete použít oblíbenou květovanou korunku nebo jednoduchou sponku s kvítkem. Na ruce si pořiďte náramky z přírodních materiálů, ty k celému vzhledu nejlépe pasují. Celý tento outfit můžete doladit i tetováním henou – vzorem šípu, mandaly, lapače snů, či peříčka.

Boho už není jen móda, boho se stal i životním stylem. Zařízený byt by pak vůbec nemusel obsahovat postel, jen matraci na zemi, pro posezení s přáteli poslouží klasické nízské stolky jako v čajovně a na sezení polštářky. Na stěnu namalujte jelena a vyhýbejte se módnímu designu.

hippie

Pokud Vás tento přehled zaujal, neváhejte prohrábnout šatník a zkusit si takový boho outfit sestavit. Je to zábava a navíc zjistíte, že spoustu věcí si můžete upravit například našitím krajky, v případě bot klidně omotáním různými materiály. Buďte svá, nespoutaná a nekonvěnční.